Luxusní prstýnek ze žlutého zlata s diamantem v netradičním čtvercovém brusu princess

59 900 Kč
Luxusní prstýnek ze žlutého zlata s diamantem v netradičním čtvercovém brusu princess je výjimečný svou kombinací tradičního žlutého zlata a moderního designu. Diamant má vysokou kvalitu (VS, G) a jeho brus princess zajišťuje maximální třpyt. Prsten je ručně vyráběn v ateliéru KLENOTA v Praze, dodáván s certifikátem pravosti a nabízí možnost bezplatné první výměny velikosti do 60 dnů.

Představujeme vám luxusní prstýnek ze žlutého zlata, zdobený diamantem v jedinečném čtvercovém brusu princess. Tento prsten je výjimečný svou kombinací tradičního žlutého zlata a moderního designu, který přináší diamant v brusu princess. Diamant v tomto prstenu má brus princess, který je známý svým čtvercovým tvarem a brilantním leskem. Tento specifický brus zajišťuje, že diamant odráží světlo s maximální intenzitou, čímž prsten získává nezaměnitelný třpyt a eleganci. Čistota diamantu je hodnocena jako VS a barva jako G, což znamená, že se jedná o kámen vysoké kvality. Žluté zlato, z něhož je prstýnek vyroben, má ryzost 14 kt (585/1000). Tento kov je oblíbený pro svůj teplý a zářivý vzhled, který dokonale kontrastuje s čirým diamantem. Prsten je ručně vyráběn v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy, kde se klade důraz na precizní řemeslné zpracování a detail.

Brus princess je druhý nejpopulárnější brus pro diamanty, hned po kulatém brusu. Byl poprvé představen v roce 1980 a jeho unikátní čtvercový tvar s ostrými rohy zajišťuje maximální lesk a brilanci.

Jednou z výhod tohoto prstenu je možnost bezplatné první výměny velikosti do 60 dnů od nákupu. To zajišťuje, že prsten bude vždy perfektně sedět na vašem prstu. Prsten je dodáván v elegantní designové krabičce s certifikátem pravosti, což z něj činí ideální dárek pro výjimečné příležitosti, jako jsou zásnuby nebo výročí. Luxusní prstýnek ze žlutého zlata s diamantem v brusu princess je nejen krásným šperkem, ale také investicí do kvality a trvalé hodnoty. Tento prsten bude nejen ozdobou, ale i vzpomínkou na významné okamžiky ve vašem životě. Přidejte tento prsten do svého košíku a dopřejte si kousek luxusu, který vás bude provázet po celý život.

Pokud hledáte šperk, který vyniká svou kvalitou a designem, tento prstýnek je tou správnou volbou. Jeho elegantní vzhled a precizní zpracování vás přesvědčí o tom, že jste investovali do skutečně výjimečného kousku. Nečekejte a objednejte si tento nádherný prsten ještě dnes.


Prsten s drahokamy


Luxusní prsteny


Zlatý dámský prsten