Oslnivý prstýnek ze žlutého zlata s černým centrálním diamantem

29 900 Kč
Představujeme elegantní prstýnek s černým diamantem v žlutém zlatě, kombinující tradiční řemeslo s moderním designem. Centrální černý diamant je zdůrazněn drobnými čirými brilianty, vytvářející okouzlující kontrast. Tento nadčasový kousek je ideálním dárkem z lásky nebo jako nevšední zásnubní prsten. Více než jen šperk, je odrazem vaší osobnosti.

V dnešním světě módy a designu je výběr pravého šperku často výzvou. Představujeme vám prstýnek s černým diamantem v žlutém zlatě, který je dokonalým spojením tradičního řemesla a moderního designu. Tento prstýnek je vyrobený z čistého žlutého zlata s ryzostí 14 kt. Centrální černý diamant o průměru 4 mm je obklopen drobnými čirými brilianty, což dodává prstýnku jedinečný a sofistikovaný vzhled. Při pohledu na tento prstýnek můžete cítit vášeň a dovednost, s níž byl vytvořen. Je to skutečné mistrovské dílo, které osloví všechny milovníky šperků. Jeho design je inspirován oblíbeným halo stylem, což znamená, že centrální drahokam je zdůrazněn menšími drahokamy, které ho obklopují a zvyšují jeho lesk a krásu.

Černý diamant je symbolem síly, nezávislosti a sebedůvěry. Kombinace černého diamantu a čirých briliantů na žlutém zlatě vytváří kontrast, který je okamžitě okouzlující. Tento prstýnek může být dokonalým dárkem pro tu zvláštní osobu ve vašem životě. Může sloužit jako nevšední zásnubní prsten nebo jen jako symbol lásky a vášně.

Jeho váha je 2,30 g, což z něj dělá lehký a pohodlný k nošení. Je to skvělá volba pro ty, kteří hledají něco jedinečného a elegantního. Je navržen tak, aby vydržel desítky let i při minimální péči. Je to nadčasový kousek, který můžete nosit při každé příležitosti a vždy budete vypadat skvostně.

Věříme, že tento prstýnek je nejen šperkem, ale také odrazem vaší osobnosti. Je to více než jen kus kovu a kamene; je to vyjádření vašeho stylu, vkusu a individuality. Ať už je to pro vás nebo pro někoho blízkého, tento prstýnek je dokonalou volbou.


Zásnubní prsten černý diamant


Luxusní dárek pro ženu


Prsteny pro ženy