Zásnubní prsten z bílého 18 karátového zlata s diamantem 0,10 ct

11 750 Kč
Zásnubní prsten z bílého 18 karátového zlata s diamantem 0,10 ct je klenotem, který spojuje tradiční řemeslo a moderní eleganci. Každý detail je pečlivě propracován, diamant zasazený s maximální precizností zaručuje lesk a třpyt. Tento prsten je více než šperkem – je investicí do nezapomenutelných vzpomínek.

Vstupte do světa nezapomenutelných okamžiků s tímto zásnubním prstenem. Vyroben z bílého 18 karátového zlata, tento prsten se stane věčným svědkem vašich nejkrásnějších chvil. Každý detail je pečlivě propracován, aby prsten nejen oslňoval svým vzhledem, ale také svou kvalitou. Diamant o váze 0,10 ct je zasazen s takovou precizností, že zaručuje maximální lesk a třpyt v každém paprsku světla Tento klenot je dokonalým spojením tradičního řemesla a moderní elegance. Bílé zlato dodává prstenu jemnost a sofistikovanost, zatímco diamant mu dodává jiskru, která přitahuje pohledy a obdiv.

Nákup tohoto prstenu je nejen investicí do šperku, ale také do vzpomínek a pocitů, které s ním budou navždy spjaty. Ať už se rozhodnete prsten darovat při žádosti o ruku nebo jako symbol lásky, bude tento šperk vždy připomínat vaše nejdůležitější okamžiky.

Věděli jste, že bílé zlato je slitinou zlata s bílými kovy, jako je palladium nebo stříbro, což mu dodává jeho charakteristickou barvu a lesk? Tento prsten je vyroben z 18 karátového zlata, což znamená, že obsahuje 75 % čistého zlata, čímž je zaručena jeho vysoká kvalita a odolnost.

Nechejte se okouzlit jemností a leskem tohoto zásnubního prstenu a udělejte krok k nezapomenutelným zážitkům. Vyberte si kvalitu a krásu, kterou si zasloužíte, a získejte šperk, který vám bude dělat radost každý den. Objednejte si tento prsten ještě dnes a přidejte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří objevili kouzlo šperků Sofia. Každý prsten je dodáván v elegantní dárkové krabičce s certifikátem pravosti, což z něj činí ideální dárek pro jakoukoliv příležitost.


Šperk jako dárek pro přítelkyni


Prsten s drahokamy


Prsten bílé zlato s diamantem