Levný rozmarný prsten. Když zirkonky tančí s barevnou vřavou!

108 Kč
Stříbrný prsten s oválnými zirkony různých barev a čirými kamínky je nejen klenotem, ale také nositelem štěstí. Jeho barevná variabilita a lesklý povrch přidávají nádech humoru a osobitosti jakémukoliv outfitu. Stejně jako duhový papoušek na prstenu, je to komediální šperk, který rozzáří váš den.

Představte si prsten, který by mohl vyprávět vtipy. No dobře, tento to sice neumí, ale jeho duhové zirkony vás rozesmějí jen svým pohledem! Prsten stříbrné barvy se dvěma oválnými zirkony je jako komediální duo - jeden je růžový a druhý je kdo ví jaké barvy, protože se rozhodl, že bude každý den něco jiného. Vedle nich jsou menší čiré kamínky, které jsou jako zasmáté publikum, co tleská hlavním hvězdám. A nemusíte se obávat, že by tento prsten byl příliš vážný - s barvami, které by záviděl i duhový papoušek, je to skutečný šprýmař na vašem prstu!

Víte, že zirkony nejsou jen pro záření na prstenech? Mají i skryté schopnosti. Ve starověké Asii byly považovány za kameny, které přinášejí štěstí a bohatství, takže tento prsten by mohl být nejen módním doplňkem, ale také vaším osobním amuletem. Kdo by si myslel, že se zasmát je tak výhodné!

Šperky pro ženy


Levné stříbro


Stříbrné prsteny levně