Futuristický náramek, tanzanity a perly v harmonii se zlatem

8 400 Kč
Náramek z fasetovaných tanzanitů, perel a kuliček ze 14k zlata je šperkem, který dokonale spojuje tradiční eleganci s moderním designem. Fasetované tanzanity dodávají hloubku a tajemství, zatímco perly přinášejí klasický lesk. Kuličky z 14k zlata podtrhují celkový luxusní vzhled. Tento náramek je nejen krásný, ale i symbol moderního vkusu a stylu, ideální pro ženy, které ocení jedinečnost a kvalitu v každém detailu.

Náramek z fasetovaných tanzanitů, perel a kuliček ze 14k zlata je dokonalým příkladem, kdy se setkává tradiční šperkařské umění s moderním designem. Tento šperk kombinuje klasickou eleganci s futuristickým nádechem, což vytváří unikátní a okouzlující kousek, který je ideální pro moderní ženu s vyzrálým vkusem.

Fasetované tanzanity jsou srdcem tohoto náramku. Každý kámen je pečlivě zpracován tak, aby maximálně odrážel světlo, čímž vytváří fascinující hru odlesků a barvy. Tanzanit, s jeho hlubokou modro-fialovou barvou, přináší do šperku pocit hloubky a tajemství. Perly v náramku přidávají klasický prvek, který kontrastuje s moderním vzhledem tanzanitů. Jejich jemný lesk a kulaté tvary poskytují náramku jemnou a sofistikovanou estetiku. Perly jsou pečlivě vybírány a zasazeny, aby zajistily dokonalou harmonii s tanzanity a zlatem.

Tanzanit, jeden z hlavních prvků tohoto náramku, je vzácný drahokam, který byl objeven pouze v jedné oblasti světa - v Tanzanii. Jeho jedinečná modro-fialová barva a schopnost měnit odstín v závislosti na světelných podmínkách dělají z každého šperku s tanzanitem originální umělecké dílo.

Kuličky ze 14k zlata jsou rozmístěny mezi tanzanity a perly, čímž dotvářejí celkový vzhled šperku. Zlato, materiál ceněný pro svou trvanlivost a lesk, dodává náramku pocit luxusu a odolnosti. Jeho zářivý povrch slouží jako perfektní pozadí pro fasetované tanzanity a perly.

Náramek je navržen s důrazem na pohodlí a nositelnost. Jeho konstrukce zajišťuje, že je šperk lehký a pohodlný na nošení, přesto robustní, aby vydržel každodenní používání. Jeho moderní design je zároveň časově nezávislý, což z něj činí ideální volbu pro ženy, které hledají šperk, který překonává trendy a módní vlny. Tento náramek je tak nejen krásným šperkem, ale i výrazem osobitého stylu a vkusu. Je to ideální doplněk pro ženu, která si cení jak tradiční elegance, tak moderního designu, a hledá šperk, který může být nošen při různých příležitostech.


Náramek pro štěstí


Moderní šperky


Šperky na krk