Slunce na krku: zlatý přívěsek s červeným granátem a zirkony

3 433 Kč
Tento 14K žlutý zlatý přívěsek představuje kulatý granát v srdci slunce s mírně stáčejícími se paprsky a zirkony, které dotvářejí jeho zářivý vzhled. S rozměry 10x10 mm a hmotností 1 g je ideální pro každodenní nošení.

Jedná se o unikátní přívěsek, jehož design připomíná slunce, symbol tepla, světla a života. Vyrobený ze 14K žlutého zlata, tento šperk hraje hlavní roli v každém šperkovnici. Střed přívěsku zdobí okouzlující vybroušený kulatý granát, jehož červená barva se mění v závislosti na světle a pohledovém úhlu. Jeho výjimečnost podtrhují zatočené paprsky, které vytvářejí dynamický a moderní dojem.

Paprsky slunce jsou ztvárněny střídáním hladkých lesklých linií a čirých zirkonů, které přidávají přívěsku iskru a nádech luxusu. Očko na řetízek je navrženo podlouhlé a lesklé, což umožňuje nosit přívěsek na různých typech řetízků podle preferencí nositele. Přívěsek měří 10 x 10 mm a hmotností 1 gram je dostatečně lehký pro pohodlné nošení, ale zároveň dostatečně robustní, aby odolával každodennímu používání.

Přívěsek je ideální pro ty, kdo preferují šperky, které nejsou přehnaně okázalé, ale stále vyzařují jistou míru sofistikovanosti. S šířkou očka 1,5 mm se jedná o šperk, který je možné nosit samostatně nebo v kombinaci s dalšími přívěsky pro vytvoření osobitého vzhledu.

Granát, který je použit v tomto přívěsku, je kamenem, jenž má dlouhou historii spojenou s ochranou a silou. Často je považován za symbol lásky a odhodlání. Žluté zlato, materiál přívěsku, má bohatou tradici a bylo ceněno pro svou krásu a trvanlivost. Kombinace granátu a zlata nejen že vytváří esteticky přitažlivý šperk, ale také nabízí nositeli šperku symbolický význam a historický kontext.

Přívěsek pro zamilované


Šperky na krk


Šperky na svatbu