Smaragd a diamanty: Náhrdelník, který přináší naději a krásu do vašeho života

17 900 Kč
Oslňující Halo náhrdelník se smaragdem a diamanty ve 14k zlatě. Skvostný šperk plný naděje a pozitivní energie. Ideální pro každodenní nošení i výjimečné příležitosti.

Oslavte svou jedinečnost a pozitivní náhled na život s naším nádherným Halo náhrdelníkem se smaragdem a diamanty! Tento šperk je skvostem, který v sobě skrývá radost, naději a nekonečnou krásu. Vyroben ze 14k žlutého zlata, tento náhrdelník je zdoben oválným smaragdem, symbolem obnovy, naděje a budoucnosti. Jeho jedinečný brus, šířka 3 mm a výška 5 mm ho činí skvostem mezi šperky. Obklopený drobnými brilianty, tento náhrdelník zdůrazňuje jedinečnou přírodní krásu smaragdu a přináší klasický třpyt a lesk. Tyto diamanty s průměrem 1,2 mm a váhou 0,096 ct jsou známé svou schopností odrážet světlo a dodávají šperku dodatečný třpyt.

S délkou 42 cm je tento náhrdelník ideální pro každodenní nošení i pro výjimečné příležitosti. Je lehký s váhou pouhých 1,65 g, což znamená, že jej můžete nosit po celý den bez jakéhokoli nepohodlí. Je to skvostný šperk, který sluší dívkám a ženám v každém věku, ať už jste studentka, mladá profesionálka nebo dáma v nejlepších letech.

S Halo náhrdelníkem se smaragdem a diamanty můžete do svého života vnést kousek pozitivity a naděje. Je to dokonalý dárek pro sebe nebo pro blízkou osobu, abyste jí připomněli její jedinečnou krásu a sílu. Když nosíte tento náhrdelník, budete se cítit sebevědomě, radostně a plně života!

Takže proč čekat? Obdarujte sebe nebo své blízké tímto nádherným šperkem a vneste do svého života světlo, radost a naději!


Šperky pro ženy


Zlatý náhrdelník


Minimalistický náhrdelník