Vyjímečný zásnubní prsten: bílé zlato a champagne diamant

26 900 Kč
Zlatý zásnubní prsten s champagne diamantem představuje spojení klasické elegance a jedinečnosti. Vyrobený z bílého 14k zlata a zdobený vzácným champagne diamantem, tento prsten je symbolem lásky a nezapomenutelných okamžiků. Jeho tiffany styl a individuální charakter diamantu ho činí skvostným volbou pro zásnuby, která vás bude inspirativně provázet na vašem životním dobrodružství.

Zážitky, které sdílíme s tím, koho milujeme, jsou cennými okamžiky, které si chceme na celý život pamatovat. A co by mohlo být romantičtější než ten pravý okamžik zásnub? Pro tento výjimečný okamžik jsme pro vás připravili zásnubní prsten, který je zároveň krásným symbolem lásky a jedinečnosti. Tento klasický zásnubní prsten je vyroben z bílého 14k zlata, což mu dodává jemný a sofistikovaný vzhled. Jeho hlavním klenotem je diamant v barvě champagne o váze 0,35 ct. Tento krásný kámen je umístěn ve stylu tzv. tiffany, který patří k současným nejpopulárnějším designům. Diamant je bruslený do kulatého tvaru, což mu dodává jeho jedinečnou jiskru.

Co však tento prsten opravdu vyniknout, je jeho champagne barva. Champagne diamanty jsou známé svou vzácností a jedinečností. Každý z nich má svůj vlastní charakter a barevný odstín, což znamená, že tento prsten je doslova jedinečný. Má čistotu SI a jeho průměr činí 4,5 mm. Dále je třeba zmínit, že tento zásnubní prsten má historii, která sahá hluboko do minulosti. Koncept zásnubního prstenu samotného má kořeny v tradicích starověkého Egypta, a dodnes je symbolem lásky a oddanosti. Tento prsten je moderní interpretací této tradice, která zároveň zvýrazňuje vaši individualitu a jedinečnost.

Možnosti nošení tohoto prstenu jsou neomezené. Může být symbolem vašich zásnub, ale také krásným doplňkem na denní bázi. Každý pohled na něj vám připomene váš

nezapomenutelný okamžik.

Champagne diamanty jsou vzácné a jedinečné drahokamy, které se vyznačují svými různými odstíny barvy, od světle champagne po bohatší tóny. Tato různorodost činí každý champagne diamant unikátním a vyjádřením vaší vlastní jedinečnosti. Když nosíte tento prsten, nosíte s sebou nejen krásný šperk, ale také symbol vaší jedinečnosti a lásky.

Prsteny pro ženy


Zlatý dámský prsten


Zásnubní prsten s diamantem