Klenot pro hlubokou meditaci a klid. Stříbrný přívěsek vltavín a český granát nebo olivín

2 999 Kč
Tento stříbrný přívěsek s vltavínem, a českým granátem nebo olivínem podporuje meditace a mindfulness, poskytující jedinečné energetické vlastnosti pro každodenní život. Vltavín nabízí klid a introspekci, granát posiluje odvahu a emocionální sílu, a olivín podporuje transformaci a vnitřní mír. Tento přívěsek je připomínkou důležitosti sebepozorování, odpočinku a hledání harmonie v rušném světě.

Tento stříbrný vltavínový přívěsek, nabízející výběr mezi českým granátem a olivínem, je více než jen ozdobou. Každý z těchto kamenů má svou jedinečnou energii, která rezonuje s hlubokými aspekty naší mysli a ducha. Vltavín, známý svou tajemnou zelenou barvou, je kamenem pro hlubokou meditaci a uvědomění. Ponoření do jeho tajemné zeleně může pomoci uklidnit mysl, uvolnit stres a povzbudit k introspekci. Na druhé straně, český granát, se svou sytě červenou barvou, vyzařuje energii vášně a odvahy. Jeho síla může být použita k posílení odhodlání a k podpoře emocionální síly. Olivín, se svou jasně zelenou barvou, je symbolem obnovy a transformace. Jeho energie může podporovat osobní růst a posilovat vnitřní mír. Nošení tohoto přívěsku může být součástí každodenní meditační praxe, připomínkou, abychom zůstali ve spojení se svým vnitřním já, a podpořit nás v hledání většího sebeuvědomění a harmonie.

V každodenním životě, kde je snadné ztratit se v rušném prostředí a nekonečném proudu myšlenek, může tento přívěsek sloužit jako kotva. Jeho přítomnost může připomínat důležitost odpočinku, sebepozorování a přijetí okamžiku bez posuzování. Každý kámen v tomto přívěsku nabízí jedinečnou cestu k mindfulness - vltavín k introspekci a klidu, granát k odvaze a emocionální síle a olivín k transformaci a osobnímu růstu. Tento šperk je nástrojem pro podporu duchovního růstu a uvědomění. Je to pozvání k zastavení, k hlubokému dýchání a k osvícení mysli a ducha. Je to denní připomínka, že naše největší síla a klid pochází zevnitř, a že každý z nás má moc nalézt mír a harmonii ve svém vlastním životě.

Vltavín, český granát a olivín v tomto přívěsku nejenže poskytují estetické potěšení, ale také jsou považovány za kameny s hlubokými léčivými a meditačními vlastnostmi. Každý z nich může podporovat různé aspekty mindfulness a duchovního uvědomění.

Dámské šperky


Vltavín přívěšek


Stříbrné šperky s pravými kameny