Sofistikovaný prsten pro moderní ženu. Kombinace bílého zlata a tanzanitu a briliantů

52 900 Kč
Velký prsten z bílého zlata s tanzanitem a brilianty je vrcholným příkladem moderního šperkařství. S jeho minimalistickým designem, kombinací intenzivní modři tanzanitu a jasu briliantů, je šperk vyjádřením luxusu a sofistikovanosti. Bílé zlato dokonale doplňuje tanzanit, vytváří kontrast a zvýrazňuje krásu obou kamenů. Ideální pro moderní ženu, prsten je univerzální a vhodný pro různé příležitosti.

Velký prsten z bílého zlata s tanzanitem a brilianty je výjimečným příkladem moderního šperkařského umění. Jeho čisté linie a minimalistický design odrážejí současný trend v šperkařství, zatímco kombinace tanzanitu a briliantů přidává nádech luxusu a sofistikovanosti.

Tanzanit, hlavní kámen tohoto prstenu, byl objeven pouze v 60. letech 20. století v Tanzanii a rychle se stal oblíbeným díky své vzácné a intenzivně modré barvě, což ho činí jedním z nejmodernějších a nejvzácnějších drahokamů současnosti.

Hlavní kámen, tanzanit, je známý svou jedinečnou modrou barvou, která se mění v závislosti na světle. Tento kámen dodává prstenu hloubku a charakter. Brilianty, které lemují tanzanit, zvyšují jeho krásu a zajistí, že prsten září v každém světle. Bílé zlato prstenu je vybráno pro svůj moderní a univerzální vzhled. Tento materiál nejenže zvýrazňuje jas briliantů, ale také podtrhuje hlubokou barvu tanzanitu, vytvářející kontrast plný elegance.

Tento prsten je ideální pro moderní ženu, která hledá šperk, jež dokáže zároveň vyjádřit její osobnost a dodat dotek sofistikovanosti jejímu vzhledu. Jeho univerzální design se hodí k různým příležitostem, od formálních událostí až po každodenní nošení. Kombinace moderního designu a kvalitních materiálů činí z tohoto prstenu nejen šperk, ale také umělecké dílo. Je to důkaz toho, že moderní šperkařství dokáže vytvářet kousky, které jsou nejen krásné, ale také mají hlubší význam a výpovědní hodnotu.


Prsten s diamantem


Zlatý dámský prsten


Prsteny pro ženy