Hvězdné záření: dámský náhrdelník s diamanty v růžovém zlatě

10 900 Kč
Náhrdelník hvězda s diamanty v růžovém zlatě: hravý design spojený s luxusem. Skvělý dar pro milovanou osobu. Něžnost, elegance a sofistikovanost v jednom šperku.

Náhrdelník hvězda s diamanty v růžovém zlatě je klenotem, který vás zaujme svou něžností a krásou. Růžové zlato 14k dodává šperku nejen elegantní vzhled, ale i nádech luxusu. Samotný design náhrdelníku ve tvaru hvězdy je hravý a současně nesmírně sofistikovaný. Tento šperk vás okouzlí nejen svým vzhledem, ale také kvalitou zpracování a detaily. Diamanty jsou bezesporu tím nejlepším přítelem každé ženy a tento náhrdelník je toho dokonalým příkladem. Každý diamant je pečlivě vybrán a má kulatý brus, čistotu SI a barvu G. Dva různé průměry diamantů (1,3 mm a 1,5 mm) dodávají náhrdelníku zvláštní hloubku a dimenzi. Celková váha diamantů je zárukou toho, že tento klenot bude zářit na vašem krku jako pravá hvězda.

Kromě estetických vlastností je tento náhrdelník také praktickým doplňkem. S délkou 420,00 mm se hodí téměř ke všem krčním výstřihům a střihům oblečení. Jeho váha 1,3 g zajišťuje, že je lehký a pohodlný k nošení.

Tento náhrdelník je dokonalým dárkem pro ženu, která miluje eleganci a luxus. Ať už je to dar k narozeninám, výročí nebo jen proto, že jí chcete udělat radost, tento šperk je tím pravým. Může být nosit samostatně nebo ve vrstvách s dalšími náhrdelníky pro modernější vzhled. V dnešní době, kdy jsou šperky často masově vyráběny, je tento náhrdelník skutečným dílem poctivého řemesla. Jeho návrh i provedení je výsledkem hodin a hodin práce a pečlivého výběru materiálů. Pokud hledáte něco skutečně výjimečného, co vám bude připomínat speciální okamžiky, tento náhrdelník je tím pravým klenotem.

Zamilujte se do kouzla tohoto náhrdelníku, nechte se okouzlit jeho krásou, elegancí a luxusem.


Dámské šperky


Minimalistický náhrdelník


Šperky pro maminku