Diamantový zásnubní prstýnek z růžového zlata s květinovým designem

19 900 Kč
Noblesní diamantový prstýnek z růžového 14k zlata s tvaru květiny. Kombinuje kvalitu a design, zdoben přírodními diamanty s kulatým brusem. Ideální jako připomínka narození dcery nebo zásnubní prstýnek. Pro ženy, které obdivují přírodní motivy a hledají něco výjimečného.

Tento noblesní diamantový prstýnek z růžového 14k zlata představuje dokonalou kombinaci kvality a designu. Inspirací pro jeho výrobu byla příroda, což je patrné z jeho tvaru, který připomíná květinu. Tento prstýnek nejenže oslní svým svěžím a hravým stylem, ale také kvalitou použitých materiálů. Růžové zlato, ze kterého je prstýnek vyroben, má ryzost 14 kt (585/1000), což zajišťuje jeho vysokou kvalitu a odolnost. Navíc, růžová barva zlata dodává prstýnku nádech elegance a ženskosti. Jeho váha činí 1,95 g, což ho činí dostatečně pevným, ale zároveň není těžký na ruce.

Pravým klenotem tohoto prstýnku jsou však diamanty, kterými je zdoben. Všechny diamanty jsou přírodního původu, což znamená, že nebyly v laboratoři vytvořeny. Diamanty mají kulatý brus, což je nejpopulárnější a nejvíce oblíbený tvar brusu. Díky tomu skvěle odrážejí světlo a dodávají prstýnku zářivý vzhled.

Hlavní diamant má průměr 3,0 mm a váhu 0,105 ct. Jeho čistota je SI a barva G, což značí vysokou kvalitu a krásný lesk. Další diamanty mají průměr 1,5 mm a váhu 0,120 ct, což prstýnku dodává harmonický vzhled. Tento prstýnek je skvělou volbou pro mnoho příležitostí. Může být krásnou připomínkou narození dcery nebo originální volbou pro zásnuby. Jeho unikátní design potěší všechny ženy, které obdivují přírodní motivy a chtějí nosit něco skutečně výjimečného.


Zásnubní prsten s diamantem


Originální prsten


Prsteny pro ženy