Stříbrný prsten kytičky a larimar

1 119 Kč
Prsten s kytičkami a larimarem je píseň plná emocí a napětí, svědek minulosti a současnosti, most mezi tím, co bylo, a tím, co bude. Je symbolem odvahy nosit na ruce kousek nebe a učit se z příběhů, které šeptá larimar. Nosit tento prsten znamená uznat boj uvnitř sebe, vidět krásu ve všem a najít v sobě sílu překonat rozdělení ve světě.

V hlubinách, kde se snoubí ticho s bouří, se zrodil prsten. Neobyčejný, s kytičkami zasazenými do stříbra a srdcem z larimaru, které jako by zachycovalo samotnou podstatu oceánu. Tento prsten je vyprávění, píseň plná emocí a napětí, která se nese skrze generace, přesahuje hranice a dotýká se duší.

Každá kytička na prstenu je jako kapka rosy, zachycující světlo ranního slunce. Larimar v jeho středu je jako tajemný oceán, jehož hlubiny skrývají příběhy dávno zapomenuté, ale nikdy úplně ztracené. Rhodiované stříbro, které drží tento klenot pohromadě, je jako řeka, která tyto příběhy nese dál, do světa, kde se realita mísí s fantazií. Tento larimar prsten je svědek, strážce minulosti a současnosti, most mezi tím, co bylo, a tím, co bude. Je to symbol odvahy nosit na ruce kousek nebe, vykrojit si své místo ve světě, který neustále hledá rovnováhu mezi krásou a bolestí, mezi světlem a stínem. Nosit tento prsten znamená uznat boj, který každý z nás vede uvnitř sebe, uznat, že i v největší temnotě lze nalézt světlo, že i nejmenší kytička může rozkvést v plné kráse, když je zalita správnou péčí. Znamená to vidět krásu ve všem, co nás obklopuje, a učit se z příběhů, které nám larimar šeptá skrze čas.

Larimar je kámen nalezený pouze v jednom místě na světě - v Karibiku, na Dominikánské republice. Jeho modro-zelená barva připomíná karibské moře a je často spojována s legendami o ztracené Atlantidě, což dodává larimaru mystický rozměr a činí ho kamenem plným tajemství a magie.

Prsten s kytičkami a larimarem je jako most mezi dvěma světy, jako klíč, který otevírá dveře k pochopení hlubších pravd o sobě a o světě kolem nás. Je to pozvání k zamyšlení, k odvaze čelit svému odrazu ve stříbru a najít v sobě sílu překonat to, co nás rozděluje, a spojit se v harmonii a lásce.

Tak jako každá kytička na prstenu se otevírá slunci, tak i my se můžeme otevřít světu, s larimarem ve středu našeho bytí, jako připomínkou, že i v největší bouři existuje klid, že i v nejhlubší temnotě je světlo, které nikdy nezhasne.


Stříbrný prstýnek s kamínkem


Vintage prsten


Šperk jako dárek k promoci