Růžové zlato a modrý tanzanit s diamanty. Zásnubní a snubní prsten v jednom

22 900 Kč
Zásnubní prsten z růžového zlata s tanzanitem a diamanty je vyjádřením romantiky a něhy. Růžové zlato a hluboká modř tanzanitu vytvářejí dokonalou harmonii, zatímco diamanty dodávají luxus a jas. Prsten s hladkými liniemi a jemnými detaily je sofistikovaný a plný citu, připomínající klidnou hladinu oceánu nebo modrou oblohu. Je to ideální šperk pro významné události i každodenní nošení, představující spojení elegance a romantiky v jedinečném klenotu.

Zásnubní prsten z růžového zlata s tanzanitem a diamanty je dokonalým vyjádřením romantického citu a něhy. Růžové zlato, oblíbené pro svůj teplý a něžný odstín, vytváří dokonalé pozadí pro hlubokou modrou barvu tanzanitu. Diamanty, které lemují hlavní kámen, přidávají prstenu další rozměr luxusu a jasu. Design prstenu je zároveň sofistikovaný a plný citu. Hladké linie a jemné detaily odrážejí jemnost a pečlivou práci, která byla věnována jeho výrobě. Tanzanit, umístěný uprostřed prstenu, je jako kapka moře zachycená v kovu, svým odleskem připomíná klidnou hladinu oceánu nebo nádhernou modrou oblohu.

Tanzanit, centrální klenot tohoto prstenu, je známý svou schopností měnit barvu v závislosti na osvětlení, což dává každému kusu šperku jedinečný charakter a zároveň symbolizuje proměnlivost a hloubku emocí.

Prsten je jemná připomínka krásy, která se skrývá v každodenních momentech. Může být nádherným doplňkem pro významné události nebo dokonce pro každodenní nošení. Jeho všestrannost spočívá v tom, že skvěle doplňuje jak elegantní, tak i ležérní outfit. Kombinace růžového zlata a tanzanitu v tomto prstenu je zároveň moderní a nadčasová. Růžové zlato přináší do šperku teplý a osobní nádech, zatímco tanzanit dodává hloubku a mystično. Diamanty jsou pečlivě osazeny tak, aby podtrhovaly krásu hlavního kamene a dodávaly prstenu jemný, ale výrazný lesk.

Tento prsten je dokonalým dárkem pro ženu, která oceňuje klasiku s moderním nádechem. Je to šperk, který vypráví příběh, příběh lásky, snů a nesmírné krásy. Představuje spojení dvou srdcí, stejně jako spojení elegance a romantiky v jednom jedinečném klenotu.


Zlaté prsteny


Šperky pro ženy


Luxusní snubní prsteny