Ovalný tanzanit v srdci třpytivých briliantů. Luxusní dámský prsten z růžového zlata

59 900 Kč
Tento růžový zlatý prsten s ovalným tanzanitem a brilianty je vrcholným příkladem šperkařského umění. Jeho design inspirovaný přírodní krásou a bohémským stylem odráží ducha moderní ženy, která hledá šperk s hlubším významem. Růžové zlato v kontrastu s hlubokými tóny tanzanitu a jasem briliantů tvoří harmonickou kombinaci, která je svěží a sofistikovaná. Prsten je ideální pro každodenní nošení i speciální příležitosti, symbolizuje svobodný duch a umělecký vkus.

Růžový zlatý prsten s ovalným tanzanitem a brilianty je skvostným příkladem šperkařského umění, který ztělesňuje svěžest a rozjasnění. Růžové zlato, známé svým teplým a romantickým nádechem, vytváří dokonalý kontrast s hlubokými tóny modré a fialové tanzanitu. Brilianty, které lemují hlavní kámen, dodávají prstenu další rozměr jasu a eleganci. Design prstenu je inspirován přírodní krásou a bohémským stylem, což odráží ducha moderní ženy, která hledá šperk s hlubším významem. Ovalný tanzanit v centru prstenu je jako okno do tajemného světa přírodních krás a barev.

Prsten je projevem osobnosti a stylu. Jeho nositelka v něm najde spojení s přírodou, uměním a vnitřním světem. Tento prsten není pouze doplňkem, ale zároveň symbolem svobodného ducha a uměleckého vkusu. Růžové zlato a tanzanit v tomto prstenu tvoří harmonickou kombinaci, která je jak svěží, tak sofistikovaná. Prsten je stvořen pro vyjímečné dny, ale zároveň dodává exkluzivní nádech při zvláštních příležitostech. Tento prsten je výjimečným kouskem pro ženu, která ocení jedinečnost a kreativitu. Jeho nádherný design a kvalitní zpracování jsou zárukou, že tento šperk bude milovaným doplňkem na dlouhá léta.

Tanzanit, centrální kámen tohoto prstenu, je známý svou schopností měnit barvu v závislosti na světelných podmínkách. Tato unikátní vlastnost dává každému kusu šperku jedinečný charakter a ztělesňuje proměnlivost a hloubku, které jsou typické pro bohémský styl.

Šperk jako dárek pro manželku


Šperky pro ženy


Luxusní prsteny