Elegantní visací zlaté náušnice s modrými safíry a diamanty

53 900 Kč
Briliantové náušnice se safíry v bílém 14k zlatě jsou ručně vyráběné v ateliéru KLENOTA. Každá náušnice je zdobena modrým safírem o průměru 4,5 mm a váze 0,900 ct, doplněna diamanty s briliantovým brusem o váze 0,336 ct. Náušnice jsou lehké, váží 2,65 g, a zapínají se na dámský patent. Jsou ideální pro speciální příležitosti i každodenní nošení.

Každá žena si zaslouží šperk, který podtrhne její jedinečnou krásu a osobnost. Briliantové náušnice se safíry v bílém zlatě jsou tou pravou volbou pro ty, kdo hledají něco opravdu výjimečného. Modré safíry, které zdobí tyto náušnice, symbolizují klid, moudrost a věrnost. Jsou perfektní volbou nejen pro speciální příležitosti, ale i pro každodenní nošení, kdy dodají vašemu outfitu jemný a luxusní nádech. Tyto náušnice jsou ručně vyrobené z bílého 14k zlata, které dokonale podtrhuje krásu modrých safírů a zářivých diamantů. Každý detail je pečlivě propracován, což činí z těchto náušnic skutečné umělecké dílo. Diamanty jsou vybroušeny do briliantového brusu, který jim dodává neuvěřitelný lesk a jiskru. Díky tomu jsou náušnice nejen krásné, ale také velmi kvalitní a odolné.

Safír je považován za drahokam králů a královen. Ve starověku se věřilo, že safíry chrání svého nositele před zlem a záští. Tento drahokam je také často spojován s moudrostí a královskou důstojností. Nositelé safírů jsou podle tradice obdařeni klidem a vyrovnaností.

Při každém pohybu se tyto náušnice nádherně třpytí a přitahují pohledy všech kolem. Modré safíry, každý s průměrem 4,5 mm a váhou 0,900 ct, jsou perfektně sladěny s drobnými diamanty, které mají průměr 1,1-1,2 mm a celkovou váhu 0,336 ct. Náušnice jsou lehké a pohodlné na nošení, s celkovou váhou 2,65 g. Zapínají se na bezpečný dámský patent, což zaručuje jejich bezpečnost a pohodlí při nošení. Koupí těchto náušnic získáte nejen nádherný šperk, ale také kus historie a tradiční řemeslné práce z dílny KLENOTA, která se nachází v srdci staré Prahy. Každý šperk je vyroben s láskou a pečlivostí, což je zárukou jeho kvality a dlouhé životnosti. Tyto náušnice vám dodáme v krásné designové krabičce spolu s certifikátem pravosti, což z nich činí perfektní dárek pro vaše blízké.

Pokud hledáte způsob, jak vyjádřit své city nebo jen chcete udělat radost sobě či někomu blízkému, tyto briliantové náušnice se safíry jsou tou správnou volbou. Jejich nádherný design a vysoká kvalita zaručují, že budou ozdobou každého okamžiku a budou vám dělat radost po mnoho let.

Nečekejte na speciální příležitost. Dopřejte si luxus, který si zasloužíte, a objednejte si tyto nádherné náušnice ještě dnes. Zasloužíte si být obklopeni krásou a těšit se z každého okamžiku s tímto jedinečným šperkem.


Luxusní dárek pro ženu


Zlaté visací náušnice


Náušnice s diamanty