Slušivý bronzový náramek Calvin Klein s krystaly

2 690 Kč
Bronzový náramek Calvin Klein s krystaly, vyrobený z kvalitní oceli a pozlacený růžovým zlatem, je ozdobený kruhovou dekorací s čirými krystaly. Stylové matné provedení a posuvné zapínání zajišťují komfortní nošení. Tento elegantní šperk je dodáván v originálním balení a je určen pro milovnice módních doplňků.

Objevte náramek, který vás okouzlí svou elegancí a jemností. Bronzový náramek Calvin Klein s krystaly je skvělým doplňkem, který přidá špetku luxusu každému outfitu. Díky kvalitní oceli a pozlacení růžovým zlatem je tento šperk nejen krásný, ale i odolný. Kruhová ozdoba, která je částečně osazená třpytivými čirými krystaly, dodává náramku jedinečný vzhled. Stylové matné provedení zaujme na první pohled a udělá z každého pohledu nový zážitek. Průměr ozdoby je 1,2 cm a délka náramku je 21 cm, což zajišťuje perfektní přizpůsobení vašemu zápěstí.

Díky posuvnému zapínání se náramek snadno přizpůsobí a bude pohodlně sedět po celý den. Je to dokonalý šperk pro milovnice kvalitních módních doplňků, které ocení jemnost a zářivost krystalů. Calvin Klein je značka, která si zakládá na detailu a preciznosti, což se odráží i v tomto náramku.

Náramek Calvin Klein je navržen tak, aby se dokonale hodil k dalším šperkům z kolekce Minimal, což vám umožňuje vytvářet unikátní kombinace a vyjádřit tak svůj osobní styl.

Náramek je dodáván v originálním balení označeném logem Calvin Klein, což z něj činí také skvělý dárek pro vaše blízké. Bez ohledu na příležitost, tento náramek bude vždy dokonalým doplňkem, který zaujme a podtrhne vaši osobnost.< Nechte se okouzlit krásou bronzového náramku Calvin Klein a přidejte do své šperkovnice kousek, který vás bude těšit každý den. Objednejte ještě dnes a ozdobte své zápěstí tímto skvostem.

Udělejte si radost nebo potěšte někoho blízkého tímto elegantním náramkem. Klikněte na tlačítko a přidejte ho do svého košíku. Tento šperk je připraven stát se vaší oblíbenou ozdobou.


Náramek pro maminku


Dámský náramek chirurgická ocel


Náramek na paži