Jemný náramek z bílého 14k zlata zdobený královským rubínem v kulatém brusu

9 900 Kč
Jemný náramek z bílého 14k zlata s královským rubínem v kulatém brusu je ručně vyrobený šperk, který oslní svou minimalistickou elegancí. Rubín, známý svou ohnivou červenou barvou, je pečlivě vybírán a vsazen do bílého zlata. Náramek má standardní délku 18 cm a je dodáván v elegantní dárkové krabičce s certifikátem pravosti. Perfektní dárek pro speciální příležitosti.

Hledáte šperk, který v sobě spojuje nadčasovost a luxus? Jemný náramek z bílého 14k zlata s královským rubínem je tím pravým doplňkem pro každou ženu, která si potrpí na minimalistickou krásu. Tento náramek, ručně vyrobený v ateliéru KLENOTA v srdci staré Prahy, je ideálním dárkem pro vaše blízké, ať už k narozeninám, výročí nebo jen tak pro radost.

Bílé zlato v kombinaci s rubínem vytváří harmonii, která zaujme na první pohled. Rubín, známý svou ohnivou červenou barvou, je drahokamem lásky a vášně. Každý kámen je pečlivě vybírán a vsazen do kulatého brusu, který zdůrazňuje jeho přirozenou krásu a lesk. Náramek je lehký a pohodlný na nošení, což z něj činí perfektní doplněk pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Náramek je vyroben ve standardní délce 18 cm, což zajišťuje, že bude vyhovovat většině žen. Pokud byste však potřebovali jinou délku, stačí to uvést do poznámky při objednávce. Navíc vám náramek doručíme zdarma v elegantní dárkové krabičce spolu s certifikátem pravosti, který potvrzuje kvalitu a původ drahokamu.

Rubín je jedním z nejtvrdších drahokamů na světě a jeho tvrdost je na Mohsově stupnici 9, což z něj činí drahokam ideální pro každodenní nošení. Navíc je známý svou odolností vůči poškrábání a chemickým vlivům, což zajišťuje jeho dlouhotrvající krásu a lesk.

Při výrobě tohoto šperku jsou používány pouze materiály nejvyšší kvality. Bílé zlato o ryzosti 14 karátů a rubín s průměrem 3,5 mm a váhou 0,250 ct jsou zárukou dlouhé životnosti a trvalé krásy. Naši zlatníci dbají na každý detail, aby výsledný šperk splňoval ta nejvyšší kritéria a přinášel radost svému nositeli.

Objednejte si tento jedinečný náramek ještě dnes a obdarujte sebe nebo své blízké šperkem, který bude ozdobou každého okamžiku. Nákupem tohoto náramku získáte nejen krásný doplněk, ale i kus umělecké práce, který byl vytvořen s láskou a pečlivostí.

Neváhejte a dopřejte si luxus, který si zasloužíte. Tento náramek z bílého zlata s rubínem je klenotem, který bude vzpomínkou na výjimečné chvíle a připomínkou vaší jedinečnosti.


Zlatý náramek na ruku


Minimalistické šperky


Náramek s kamínky