Rozdvojená ramena a fialový kamínek. Stříbrný prsten, který zaujme

437 Kč
Stříbrný prsten s fialovým kamínkem a zakroucenými rameny je šperkem, který spojuje eleganci s originálním designem. Jeho fialový kamínek a zakroucené linie vytváří dojem klidu a harmonie, zatímco čiré zirkony přidávají jemný lesk. Tento prsten je ideální volbou pro ty, kteří hledají šperk s osobitým výrazem a chtějí vyjádřit svoji jedinečnost.

Tento stříbrný prsten 925 je nádherným spojením elegance a originálního designu. Jeho přední část zdobí rozdvojená a zakroucená ramena, která vytvářejí působivé linie a vlny. Tyto ramena jsou zdobena malými čirými kamínky, které přidávají prstenu jemný lesk a zároveň zvýrazňují jeho krásný tvar. Středovým bodem prstenu je okrouhlý kamínek fialové barvy, který je umístěn v kotlíku. Tento fialový kamínek dodává prstenu zvláštní kouzlo a tajemství. Jeho intenzivní barva symbolizuje mystiku a originalitu, což činí tento prsten ideálním pro ty, kteří hledají šperk s osobitým výrazem.

Prsten má šířku 2 - 12 mm, což zajišťuje, že se pohodlně nosí na prstu a zároveň zaujme svým designem. Jeho hmotnost se pohybuje dle velikosti mezi 2,1 - 2,7 g, což ho činí lehkým a pohodlným na nošení po celý den. Jeho zakroucené linie a fialový kamínek vytvářejí dojem klidu a harmonie, což je ideální volba pro ty, kteří chtějí mít na svém prstu něco více než jen obyčejný prsten.

Fialová barva symbolizuje tajemství, kreativitu a originalitu. Je to barva, která přitahuje pozornost a vytváří dojem elegance a sofistikace. Když nosíte tento prsten s fialovým kamínkem, vyjadřujete svou touhu být jedineční a výjimeční.

Levné šperky


Stříbrné prsteny s kameny


Fialové šperky