Pánský korálkový náramek s jadeitem a achátem. Dokonalá kombinace pro stylové muže

749 Kč
Pánský korálkový náramek s jadeitem a achátem od značky Frank 1967 vyzařuje nadčasovou krásu a jedinečný styl. Kombinace přírodních kamenů jadeitu a achátu dodává šperku harmonii a eleganci. Kameny o průměru 6 mm jsou navlečené na kvalitní ocelový drátek, který zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Náramek má délku 20 cm a je ideální pro většinu mužských zápěstí.

Hledáte šperk, který vyzařuje nadčasovou krásu a přidá vašemu vzhledu jedinečný styl? Tento pánský korálkový náramek s jadeitem a achátem od značky Frank 1967 je skvělou volbou. Kombinace přírodních kamenů jadeitu a achátu vytváří úchvatný design, který je ideální pro moderní muže, kteří oceňují kvalitní a stylové doplňky. Jadeit, známý svými uklidňujícími vlastnostmi, a achát, symbol ochrany a síly, tvoří harmonickou kombinaci. Kameny o průměru 6 mm jsou pečlivě vybrané a navlečené na kvalitní ocelový drátek, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost náramku. Délka 20 cm je vhodná pro většinu mužských zápěstí a zajišťuje pohodlné nošení.

Jadeit byl v minulosti považován za kámen věčnosti a byl často používán v rituálních předmětech a špercích starověkých civilizací, jako jsou Mayové a Číňané. Achát je známý jako ochranný kámen, který má schopnost odhánět negativní energie a posilovat vnitřní sílu nositele.

Nosíte-li tento náramek, nejenže zlepšíte svůj vzhled, ale také přidáte kousku historie a tradice do svého života. Jadeit a achát byly ceněny již ve starověkých civilizacích pro své duchovní a léčivé vlastnosti. Tento náramek tak není jen módním doplňkem, ale také připomínkou bohatého dědictví těchto drahokamů. Ať už hledáte perfektní dárek pro výjimečného muže ve svém životě nebo chcete rozšířit svou vlastní sbírku šperků, tento náramek je skvělou volbou. Jeho nadčasový design zaručuje, že nikdy nevyjde z módy, ať už ho budete nosit k formálnímu oblečení nebo k běžnému dennímu outfitu.

Objednejte si tento nádherný náramek ještě dnes a přidejte do svého života kousek přírodní krásy a elegance. Nečekejte na zvláštní příležitost – s tímto šperkem můžete každý den cítit speciální. Neváhejte a pořiďte si svůj pánský korálkový náramek s jadeitem a achátem od Frank 1967. Navštivte naši webovou stránku, kde si můžete prohlédnout tento i další šperky z naší kolekce. Přidejte do svého života dotek luxusu a nadčasové krásy.


Šperk jako dárek ke dni otců


Korálkové náramky


Šperk jako dárek pro manžela