Osobní dotek: Přívěšek znamení Ryby ze žlutého zlata

1 590 Kč
Zlatý přívěšek ve tvaru znamení Ryby zaujme svou energií a nadšením. Ručně vyrobený z žlutého zlata s možností osobního rytí na zadní stranu je tím pravým doplňkem pro všechny nositele tohoto zvěrokruhového znamení. S dárkovou krabičkou je také skvělým dárkem pro vaše blízké. Tento šperk vám přinese radost a osobní význam každý den.

Představujeme vám nádherný zlatý přívěšek ve tvaru znamení Ryby, který září energií a nadšením. Tento šperk je vyrobený z žlutého zlata o ryzosti 14 K a nese symbol jednoho z nejoblíbenějších zvěrokruhových znamení - Ryby (21.2-20.3). Co tento přívěšek činí tak výjimečným, je možnost provedení rytiny na zadní stranu. Můžete si nechat vyrobit monogram, jméno, datum narození nebo jiný osobní výraz, který tento šperk udělá ještě více jedinečným a osobním. Tato možnost vám umožňuje nosit s sebou nejen krásný šperk, ale také významný symbol vašeho života.

Přívěšek je výsledkem ruční české výroby, což zajišťuje kvalitu a precizní zpracování. Jeho váha 0,70 g a rozměry (šíře 11,5 mm, výška s ouškem 18 mm) ho činí pohodlným a výrazným zároveň. Zlatá barva symbolizuje bohatství a slunce, a tím i radostnou energii Ryb. Jejich záře se odráží v tomto přívěšku, který vám přinese radost a štěstí každý den. Dárková krabička je součástí tohoto přívěšku, což ho činí perfektním darem pro vaše blízké nebo pro sebe samého. Každý den, kdy budete tento šperk nosit, budete mít na mysli svoji osobní symboliku a zároveň nádherný doplněk, který vás bude nadšeně provázet.

Znamení Ryby je často spojováno s intuicí, kreativitou a citlivostí. Tento přívěšek vám může připomínat, že vaše jedinečné vlastnosti jsou vaším silným nástrojem a můžete je nosit s hrdostí. Kromě toho je symbol Ryb také spojován s elementem vody, což přináší klid a harmonii.

Šperky pro dva


Šperk jako dárek k vánocům


Pánské šperky