Ocelové náušnice se zelenými peridoty (vltavíny)

89 Kč
Ocelové náušnice se zelenými peridoty jsou šperkem, který v sobě spojuje sílu oceli a krásu přírody. Vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli, jsou odolné a hypoalergenní. Vltavín dodává náušnicím nádherný zelený odstín, který přitahuje pozornost a přináší klid. Uzávěr typu puzeta zajišťuje bezpečné nošení.

V dávném království, kde se ocel a kámen setkávají, zrodily se náušnice, které okouzlily každého, kdo je spatřil. Tyto náušnice, zdobené zelenými peridoty, byly výjimečné svou krásou a sílou, kterou v sobě nesly. Každý, kdo je nosil, cítil, jak mu peridot přináší klid a harmonii. Ocel, pevná a neochvějná, symbolizovala ochranu a věrnost. Když se tyto dva prvky spojily, vznikl šperk, který byl nejen krásný, ale také mocný.

Peridot je považován za kámen, který přináší štěstí a ochranu před negativními vlivy. V antických dobách byl často používán jako talisman proti zlým duchům a dodnes je ceněn pro své ochranné vlastnosti.

Náušnice z chirurgické oceli s průměrem 8 mm a skleněným šatonem zelené barvy jsou dokonalým doplňkem pro každou příležitost. Vltavín, známý svým nádherným zeleným odstínem, přitahuje pozornost a dodává nositeli sebedůvěru.

Vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli, tyto náušnice nejen že vypadají skvěle, ale jsou také odolné a hypoalergenní. Díky tomu jsou ideální volbou pro lidi s citlivou pokožkou nebo alergiemi na kovy. Uzávěr typu puzeta zajišťuje, že náušnice zůstanou bezpečně na svém místě, ať už jste kdekoli. Nečekejte, až vám někdo jiný ukáže cestu k dokonalému šperku. Tyto náušnice jsou připraveny stát se součástí vašeho života a přinést vám radost a krásu každý den. Objednejte si je ještě dnes a objevte, jak mohou změnit váš vzhled i náladu.

Vstupte do světa, kde se moderní design setkává s přírodní krásou. Nechte se okouzlit tímto jedinečným šperkem, který vás bude provázet na každém kroku. Pusťte do svého života trochu luxusu a elegance s náušnicemi se zelenými peridoty.


Dámské šperky


Šperky pro ženy


Puzeta náušnice