Dámský řetízek 50 cm kde se odráží krása růžového zlata

3 390 Kč
Dámský řetízek z růžového zlata je vyjádřením něžnosti a elegance. S délkou 50 cm a šířkou 0,95 mm je ideální pro nošení s přívěšky a zaručuje komfort během nošení. Vyrobený z 14K zlata s ryzostí 585/1000, tento řetízek přináší do vašeho vzhledu jemný dotek krásy a laskavosti.

Vstupte do světa, kde se romantika setkává s něžnou krásou, a objevte tento úchvatný dámský řetízek z růžového zlata. Každé očko tohoto jemného ankr řetízku je tvarováno s láskou a pečlivostí, aby odhalilo svou jedinečnou krásu v růžovém nádechu 14K zlata s ryzostí 585/1000. S délkou 50 cm a váhou 1,50 g, je tento řetízek lehký jako vánek a měkce obklopí váškrk jako něžné objetí.

Díky šířce 0,95 mm je tento řetízek ideální pro nošení s přívěškem, který může být vybrán, aby vyjádřil vaši osobnost nebo připomněl speciální okamžik. Zapínání na pérový kroužek je praktické a spolehlivé, zajišťuje, že řetízek zůstane bezpečně na místě a bude vás doprovázet kdekoliv, kam vaše kroky povedou.

Růžové zlato je romantická varianta tradičního žlutého zlata a je oblíbené pro svou něžnou a ženskou barvu. Tato unikátní barva vzniká slitinou zlata s mědí, což mu dodává krásný růžový odstín. Růžové zlato je také považováno za symbol lásky a romantiky, a proto je často vybráno pro svatební prsteny a jiné romantické šperky.

Svatební šperky pro nevěstu


Šperk jako dárek k vánocům


Zlaté řetízky na krk