Akvamarínový poklad: Jemný prsten z bílého zlata 14kt

10 900 Kč
Elegantní prstýnek z bílého 14K zlata zdobený světlounce modrým akvamarínem. Dokonalá kombinace přírodního drahokamu a řemesla. Ideální pro zvláštní příležitosti nebo jako nezapomenutelný dárek.

Zamilujte se do tohoto jemného prstenu z bílého zlata, jehož centrálním prvkem je krásný kulatý akvamarín. Tento prstýnek je přesně tím, co potřebujete, pokud hledáte něco výjimečného, co vystihuje váš jedinečný vkus a zároveň zdůrazňuje eleganci a sofistikovanost.

Akvamarín je drahý kámen, který se vyznačuje svým charakteristickým světlouncem modrým odstínem. Jeho název pochází z latinského "aqua marina", což znamená "mořská voda". A přesně tento kámen připomíná kouzlo a tajemství hlubin moře.

Hlavním cílem bylo vytvořit kousek, který by oslovil ženy s láskou k méně tradičním drahokamům. Akvamarín je nejen krásný na pohled, ale je také známý svými léčivými vlastnostmi a schopností své nositelce přinášet klid a harmonii. Prstýnek je vyroben z 14K bílého zlata s ryzostí 585/1000, což zajišťuje jeho pevnost a odolnost vůči opotřebení. Jeho váha 1,85 g ukazuje, jak robustní a zároveň jemný může být. Navíc akvamarín o průměru 3,0 mm a váze 0,100 ct je zasazen tak, aby co nejvíce vynikl a zářil ve všech svých odstínech.

Při pohledu na tento prsten je jasné, že je to více než jen šperk. Je to vyjádření lásky k noblesi, umění a řemeslu. Je to také dokonalý dárek pro někoho speciálního v životě, ať už jde o výročí, narozeniny nebo klidně i zásnuby. Právě pokud uvažujete o zásnubním prstenu, který je odlišný od tradičních designů, tento kousek může být tím pravým.

Investujte do šperku, který je nejen nádherný, ale také plný významu a historie. Přidejte tento prsten do své sbírky a ukažte světu svůj jedinečný vkus a lásku k detailům.


Originální prsten


Zásnubní prsteny s akvamarínem


Dámské šperky