Stříbrné dětské náušnice kytičky Swarovski. Jemnost a zář pro malé princezny

1 190 Kč
Stříbrné dětské náušnice kytičky se Swarovski Zirconia jsou vyrobeny ze stříbra 925/1000 s rhodiovaným povrchem pro vysoký lesk a odolnost. Náušnice jsou hypoalergenní a vhodné pro děti od 5 let i dospělé. Osazeny křišťálovými kamínky Swarovski Zirconia, mají velikost 15 mm na výšku a 7 mm na šířku. Lehké a pohodlné, váží 1,5 gramů, se zapínáním na dámský patent. Jsou odolné vůči oxidaci a dodávají se s dárkovou krabičkou.

Ve světě dětských snů se najde mnoho pokladů, ale jen málokterý z nich dokáže zazářit tak, jako naše stříbrné dětské náušnice kytičky se Swarovski Zirconia. Tyto náušnice jsou jako kousek magického světa, který každá malá princezna může nosit s hrdostí a radostí. Vyrobeny z nejjemnějšího stříbra 925/1000, které bylo pečlivě rhodiováno pro dosažení lesku a odolnosti, tyto náušnice nejenže krásně vypadají, ale také jsou hypoalergenní. To znamená, že se nemusíte obávat alergických reakcí a vaše dítě si může užívat jejich krásu bez jakýchkoliv nepříjemností.

Kamínky Swarovski Zirconia jsou známé svou mimořádnou kvalitou a leskem, který je srovnatelný s diamanty. Tyto kameny jsou pečlivě broušeny tak, aby maximalizovaly svůj třpyt a jas, což je činí jedinečnými a vysoce ceněnými ve světě šperků.

Každá náušnice je osazena křišťálově čistými kamínky Swarovski Zirconia, které dodávají každému pohybu jiskru a třpyt. Tyto kamínky jsou pečlivě vybírány pro svou kvalitu a krásu, což znamená, že vaše náušnice budou vždy zářit jako nové. Náušnice ve tvaru květinek jsou navíc ideální volbou pro každý den, ať už jde o školu, oslavu nebo rodinný výlet. S velikostí 15 mm na výšku a 7 mm na šířku jsou tyto náušnice navrženy tak, aby byly pohodlné a bezpečné pro malé uši. Jsou lehké, váží pouhých 1,5 gramů, což zajišťuje, že vaše dítě je může nosit celý den bez jakéhokoliv diskomfortu. Zapínání na dámský patent je bezpečné a snadno použitelné, takže se nemusíte bát, že by se náušnice ztratily.

Pokud hledáte dárek, který bude mít skutečnou hodnotu a který bude dělat radost mnoho let, naše stříbrné dětské náušnice kytičky se Swarovski Zirconia jsou tou pravou volbou. Kromě toho, že jsou krásné, jsou také trvanlivé a odolné vůči oxidaci, což zaručuje, že budou vypadat skvěle i po mnoha letech nošení.

Neváhejte a udělejte radost své malé princezně, pořiďte jí šperk, který bude milovat. Nejenže jí tím uděláte radost, ale také jí ukážete, jak moc vám na ní záleží. Naše stříbrné dětské náušnice kytičky se Swarovski Zirconia jsou více než jen šperk – jsou to vzpomínky, které zůstanou navždy.


Náušnice s kamínky


Dětské šperky


Stříbrné dětské náušnice