Noblesní zlatý zásnubní prsten z růžového zlata s diamantem

18 750 Kč
Prsten z růžového zlata s diamantem je symbolem lásky a závazku. Tento zásnubní prsten kombinuje jemnost růžového zlata s brilancí diamantu, což vytváří jedinečný a romantický vzhled. Dostupný ve 14 a 18 karátové ryzosti, nabízí vysokou kvalitu a trvanlivost. Tento prsten je ideální volbou pro zásnuby, které chcete učinit nezapomenutelnými.

Vyberte si zásnubní prsten, který ztělesňuje čistou krásu a hluboký význam vaší lásky. Prsten z růžového zlata s diamantem je víc než jen šperk – je to výraz vašeho závazku a budoucnosti, kterou spolu plánujete. Jeho jemný a zářivý design okouzlí nejen vás, ale i vaši budoucí snoubenku.

Růžové zlato, známé svou jedinečnou barvou a elegancí, dodává prstenu jemný a romantický nádech. Diamant, osazený s pečlivostí a precizností, září jasně a symbolizuje čistotu a trvalost. Tento prsten je ideální volbou pro ty, kdo hledají něco výjimečného a nezapomenutelného. Prsten je dostupný ve dvou variantách ryzosti: 14 karátů (585/1000) a 18 karátů (750/1000). Každá varianta nabízí vysokou kvalitu a odolnost, což zajišťuje, že prsten bude krásný a zářivý po celý život. Povrchová úprava a precizní osazení diamantu splňují ty nejvyšší standardy. Tento zásnubní prsten je dokonalým dárkem pro vaši vyvolenou. Překvapte ji prstenem, který kombinuje klasický styl s moderním nádechem. Růžové zlato a diamant spolu vytvářejí harmonii, která podtrhuje jedinečnost vaší lásky. Každý pohled na tento prsten jí připomene vzácné okamžiky vašeho vztahu.

Růžové zlato je kombinací zlata a mědi, což vytváří jeho charakteristickou růžovou barvu. Tento kov byl poprvé populární v Rusku v 19. století a často se označuje jako "ruské zlato".

Vyberte si prsten, který vyjadřuje hloubku vašich citů. Nákup tohoto prstenu je snadný a bezpečný. Stačí pár kliknutí a prsten může být váš. Nečekejte a udělejte krok směrem k nezapomenutelným zásnubám. Tento prsten je nejen krásným doplňkem, ale také investicí do budoucnosti vaší lásky. Vstupte do nové etapy vašeho života s prstenem, který vyjadřuje vaše city a odhodlání. Objednejte si prsten z růžového zlata s diamantem a připravte se na nezapomenutelný okamžik, kdy ji požádáte o ruku.


Zásnubní prsten s diamantem


Luxusní zlaté prsteny


Zlatý zásnubní prsten