Levný stříbrný zásnubní prstýnek se zirkonovým srdíčkem

542 Kč
Levný stříbrný zásnubní prsten se zirkonovým srdíčkem je skvělý šperk z kvalitního stříbra 925. Hlavní ozdobou je čiré zirkonové srdíčko, které je bezpečně uchyceno a doplněno drobnými kamínky na ramenou prstenu. Prsten je lehký, pohodlný a odolný, ideální pro každodenní nošení. Je to perfektní dárek pro výjimečné příležitosti. K prstenu získáte dárkovou krabičku zdarma a nákup je rychlý a snadný. Nečekejte a objednejte hned!

Levný stříbrný zásnubní prstýnek se zirkonovým srdíčkem je perfektní volbou pro všechny, kdo hledají krásný a cenově dostupný šperk. Tento prstýnek z kvalitního stříbra 925 se pyšní nejen skvělým designem, ale také detailním zpracováním, které zaujme na první pohled. Prstýnek má jako ústřední prvek srdíčko vyrobené z čirého zirkonu, což dodává šperku jemnost a eleganci. Zirkonové srdíčko je uchyceno třemi háčky, které mu poskytují bezpečné uchycení a zároveň umožňují maximální prosvětlení kamene, čímž se jeho lesk ještě více zvýrazní. Ramena prstýnku jsou zdobena drobnými čirými kamínky, které podtrhují jeho krásu a dělají z něj šperk, který vynikne při každé příležitosti.

Věděli jste, že zirkon je jedním z nejstarších minerálů na Zemi? Některé krystaly zirkonu jsou staré více než 4 miliardy let, což je téměř stejně staré jako naše planeta!

Tento prsten je ideálním dárkem pro vaši milovanou osobu. Ať už ho darujete při zásnubách, výročí nebo jen tak, vždy přinese radost a úsměv na tvář. Svým vzhledem a kvalitou předčí očekávání a stane se oblíbeným šperkem, který bude s láskou nošen každý den. Kromě estetického dojmu je důležitá i praktičnost prstýnku. Díky vysoké kvalitě stříbra a preciznímu zpracování je prsten odolný vůči běžnému opotřebení. Je lehký a pohodlný na nošení, což ho činí skvělou volbou pro každodenní nošení.


Prsten se srdcem


Levné stříbro


Stříbrné prsteny s kameny