Dámské dlouhé stříbrné visací naušnice se zirkony a alexandrity

530 Kč
Dámské dlouhé stříbrné visací náušnice se zirkony a alexandrity jsou vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000 s povrchovou úpravou rhodiováním. Zirkony a alexandrity vytvářejí zářivou a exkluzivní kombinaci. Náušnice mají rozměry 6 x 39,70 mm a zapínání na puzetu. Tento šperk je skvělým dárkem pro každou příležitost a nabízí kouzlo a eleganci každé ženě.

Dámské dlouhé stříbrné visací náušnice se zirkony a alexandrity představují skutečný klenot mezi šperky. Vyrobeny ze stříbra o ryzosti 925/1000, tyto náušnice zaujmou svým leskem a jemnou elegancí. Povrchová úprava rhodiováním zajistí, že šperk nebude časem černat, a udrží si svůj krásný vzhled po dlouhá léta. Hlavním lákadlem těchto náušnic jsou však jejich kameny. Zirkony a alexandrity tvoří dokonalou kombinaci, která okouzlí každého, kdo na ně pohlédne. Zirkony dodávají náušnicím neuvěřitelný třpyt, zatímco alexandrity přinášejí nádech tajemství a exkluzivity. Tento drahokam je známý svou schopností měnit barvu podle osvětlení, což dělá z každého pohledu na šperk nový a unikátní zážitek.

Alexandrit, drahokam použitý v těchto náušnicích, je známý svou unikátní schopností měnit barvu podle typu osvětlení. Tento jev, nazývaný alexandritový efekt, činí každý pohled na šperk novým a fascinujícím zážitkem.

Rozměry náušnic jsou 6 x 39,70 mm, což je činí dostatečně výraznými, ale zároveň subtilními, aby nepůsobily přehnaně. Zapínání na puzetu je praktické a bezpečné, což zaručuje pohodlné nošení během celého dne. Náušnice jsou určeny pro ženy, které hledají šperk, který podtrhne jejich osobnost a styl.

Tyto náušnice jsou dokonalým dárkem pro každou příležitost. Ať už je darujete k narozeninám, výročí nebo jako vyjádření lásky a úcty, vždy udělají radost. Každý detail těchto náušnic je pečlivě promyšlen, aby vytvořil harmonii mezi krásou a funkčností. Neváhejte a objevte kouzlo stříbrných náušnic se zirkony a alexandrity. Tento šperk není jen módním doplňkem, ale i výrazem osobního vkusu a sofistikovanosti. Zakoupíte jej v našem online obchodě, kde nabízíme pohodlný nákup a rychlé doručení přímo k vám domů.

Přidejte tyto nádherné náušnice do své sbírky ještě dnes a zažijte pocit výjimečnosti a luxusu, který přinášejí. Klikněte na tlačítko pro objednání a udělejte první krok k získání tohoto jedinečného šperku, který vás bude provázet při všech důležitých událostech vašeho života.


Šperk jako dárek pro manželku


Náušnice s kamínky


Šperk jako dárek mamince ke dni matek