Přeměňte svůj styl s motýlí lehkostí. Stříbrná sada se zirkony Motýlci - náhrdelník, náušnice

990 Kč
Tato sada, tvořená náhrdelníkem a náušnicemi, je delikátní kombinací tradičního stříbra a moderního růžového zlata, což vytváří nevšední a okouzlující dojem. Povrch šperků je pečlivě potažen růžovým zlatem, které dodává teplý a přívětivý odlesk, zatímco kubické zirkony přidávají třpyt a luxus.

Objevte proměnu a svobodu s touto nádhernou sadou šperků, která je inspirována lehkostí a elegance motýlích křídel. Sada, vyvedena v nevšední barvě růžového zlata, oplývá měděnými odlesky a třpytivými zirkony, které spolu utvářejí kouzlo nekončící elegance a sofistikovanosti. Připravte se být středem pozornosti, zatímco tento jedinečný šperk dodá vašemu vzhledu křídla.

Motýl, symbol svobody a přeměny, je mistrovsky vyobrazen v těchto náušnicích a náhrdelníku, povzbuzující vás k odvaze rozletět se za svým snem a přeměnit svůj život k lepšímu. Materiál, ze kterého jsou šperky vyrobeny, stříbro (Ag 925) potažené růžovým zlatem, přidává na rafinovanosti a trvanlivosti, kubické zirkony pak zvyšují jejich okouzlující lesk.

Motýl, tajemný a elegantní symbol přeměny, svobody a lehkosti, je krásně zachycen v této stříbrné sadě šperků, která sklízí inspiraci z křehkosti a krásy přírody.

Levné náušnice


Netradiční šperky


Šperky pro maminku