Jemné linie a zářivé květy pro okamžiky zásnub - ocelový prsten se zirkony

415 Kč
Tento zásnubní prsten je příkladem moderního řemesla, kde se setkává odolnost chirurgické oceli s jemností a rafinovaností designu. Jeho jedinečnost spočívá v kombinaci lesklého stříbrného odstínu s precizně osazenými zirkonovými květy, které se na povrchu prstenu lesknou jako skutečné kapky rosy.

Vnější jednoduchost prstenu je záměrně kontrastována s jemně vytvarovanou vlnovkou, která dodává celkovému vzhledu dynamiku a plynulost. Tento motiv je pak zdobený dvěma květy z kulatých čirých zirkonů, které jsou svým způsobem oslavou přírody a její nekončící inspirace. Ramena prstenu jsou úzká a mírně zaoblená, což zajišťuje pohodlné nošení a zároveň akcentuje centrální dekorativní elementy. Šířka prstenu se pohybuje od jemných 2 mm až po markantních 6 mm u vlnky, což umožňuje prstenu působit jemně, ale i výrazně na prstu nositelky.

Vlnka na prstenu není jen estetickým prvkem, ale může být také symbolem nekonečnosti a plynutí života, který je v tomto případě spjat s láskou a závazkem. Vlna připomíná neustálé proměny a vývoj vztahu, zatímco zirkonové květy představují krásu a čistotu pocitů, které dva lidé sdílejí.

Chirurgická ocel, z které je tento prsten vyroben, je oblíbeným materiálem v moderní šperkařské tvorbě. Je vysoce odolná proti korozi, nevyvolává alergické reakce a udržuje svůj lesk po dlouhou dobu. Zirkony jsou zase ceněny pro svůj diamantově podobný vzhled a tvrdost, což je činí oblíbenou a cenově dostupnou alternativou k diamantům.

Levné prsteny


Levné šperky


Prsteny pro ženy