Stříbrný 925 prsten - Stříbrné linie a černé pásy v dokonalé symbióze

969 Kč
Tento stříbrný prsten s černou glazurou je mistrovským dílem designu a kvality. Vyroben z nádherného stříbra 925, prsten představuje dvě černé linky, které kontrastují s lesklým povrchem. Geometrický design, šířka 3 - 12 mm a hmotnost 4,4 - 6,0 g z něj dělají robustní, ale elegantní klenot, který je ideální pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti.

Tento stříbrný prsten je vyjádřením odvahy, síly a sofistikovaného vkusu. Vyroben z kvalitního stříbra 925, prsten představuje jedinečný design dvou vodorovných černých linek, které jsou umístěny na hladkém a lesklém povrchu. Každá linka je pečlivě glazována, což dodává prstenu hloubku a zároveň kontrastuje s chladnou krásou stříbra.

Design prstenu je promyšlený do nejmenšího detailu. Dekorativní část má podobu elegantního čtverce, jehož okraje mírně přesahují na ramena prstenu, kde se zužují, což dodává šperku geometrickou harmonii. Šířka prstenu se pohybuje od 3 do 12 mm a jeho hmotnost variuje mezi 4,4 a 6,0 gramy, dle velikosti, což zajišťuje, že prsten působí robustně, ale zároveň je pohodlný na nošení.

Stříbro 925, také známé jako sterlingové stříbro, je oblíbeným materiálem v šperkařství díky svému lesku a odolnosti. Skládá se z 92,5% čistého stříbra a 7,5% jiných kovů, obvykle mědi. Tato kombinace zajišťuje, že šperky udrží svůj tvar, lesk a jsou odolnější vůči poškození a opotřebení.

Masivní prsteny


Prsten pro kluky


Černý prsten