Dámský stříbrný náramek Morellato s kulatým tyrkysovým přívěskem

1 750 Kč
Dámský stříbrný náramek Morellato s kulatým tyrkysovým přívěskem je poslem hlubších emocí, klidu a harmonie. Stříbro a tyrkysová barva spolu vytvářejí harmonii, připomínající spojení s přírodním světem a jeho věčnými pravdami. Tento šperk je důkazem, že pravá krása je cítěna srdcem.

V hloubi duše, kde se snoubí touha po kráse s láskou k přírodě, se zrodil tento dámský stříbrný náramek Morellato, ozdobený kulatým tyrkysovým přívěskem. Jako když ranní rosa setká se s prvním paprskem slunce, tak se stříbro a tyrkysová barva spojily v harmonii, aby vyjádřily to nejniternější spojení s přírodním světem.

Tyrkysový kámen, symbol vody a nebe, přináší nositelce klid, harmonii a ochranu. Stříbro, s jeho čistotou a leskem, přidává šperku eleganci, která překračuje běžný smysl pro módu, a stává se mostem mezi viditelným a neviditelným světem.

V každém s tímto náramkem je cítit spojení s věčností, s příběhy dávných dob, kdy byly šperky nošeny nejen pro krásu, ale také jako amulety ochrany a symboly hlubokých pravd. Stříbrný náramek s kulatým tyrkysovým přívěskem od Morellato je důkazem toho, že pravá krása není viděna pouze očima, ale je cítěna srdcem.

Tyrkysový kámen, již od starověku uznávaný pro své ochranné vlastnosti a schopnost přinést nositeli klid a harmonii, je často spojován s elementem vody a nebe. Jeho použití ve šperku tak není pouze estetické, ale má i hlubší spirituální význam.

Šperky pro ženy


Dámský stříbrný náramek


Korálkové náramky