Bílo-růžové dětské puzetové stříbrné náušnice, glazovaný rybí ocas. Příběh oceánu v malé náušnici, dokonalý dárek pro malou cestovatelku.

139 Kč
Tyto stříbrné náušnice s rybím designem jsou nejen krásné, ale i symbolické. Jsou bezpečné pro dětské uši a přinášejí příběh o moři a dobrodružství, který může Kateřina sdílet se svou dcerou. Jsou ideální kombinací elegance a dětské hravosti pro malou cestovatelku.

Když cestujete světem a objevujete jeho krásy, naučíte se, že každý předmět má svůj příběh. Pro Kateřinu, milovnici cestování a novinářku, je toto pravidlo zvláště důležité. A právě proto se jí na první pohled zalíbily dětské náušnice s glazovaným rybím ocasem. Tyto náušnice představují dokonalou kombinaci elegance a dětské hravosti, která dokáže zaujmout i tu nejmenší cestovatelku. Tyto stříbrné náušnice s glazovaným designem rybího ocasu v bílo-růžové barvě jsou symbolem příběhu a dobrodružství, které každá matka chce předat své dceři. Pro Kateřinu jsou tyto náušnice způsobem, jak sdílet svou lásku k cestování a objevování s její malou princeznou. Jsou jako malý kousek oceánu, který může její dcera nosit každý den a snít o velkých dobrodružstvích.

Náušnice jsou také bezpečnou volbou pro dětské uši. Vyrobené ze 925 stříbra, jsou ideální pro citlivou pokožku. Díky svému nápaditému designu a světlým barvám jsou skvělým doplňkem k jakémukoliv dětskému outfitu, ať už je to školní den nebo speciální příležitost. Kateřina si je vybrala nejen kvůli jejich kráse, ale i kvůli tomu, co představují - spojení elegance, kvality a příběhu, který může sdílet se svou dcerou.

Rybí šupina jako symbol štěstí a ochrany v mnoha kulturách po celém světě.

Levné náušnice


Dívčí náušnice


Dětské šperky